Kalendář akcí

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Vyhledat

Odběr novinek

Knihovna

Rádi se vzděláváte četbou? Hledáte odborné knihy o péči, rozvoji a vzdělávání dětí se zdravotním postižením? Nechcete si kupovat drahé odborné knihy za své?

Staňte se registrovaným čtenářem naší knihovny s odbornou literaturou a můžete si zapůjčit knihy a časopisy, které máme v nabídce. Půjčování se řídí knihovním a výpůjčním řádem, který v plné verzi, včetně cen půjčovného, naleznete pod tímto odkazem „zde"

Seznam všech titulů naší knihovny naleznete „zde".

K 1.4.2018 vlastníme 200 titulů, které Vám rádi absenčně či prezenčně zapůjčíme.

Tituly do knihovny jsou vybírány se záměrem rozšířit informovanost veřejnosti, rodičů i osob pečujících o děti se zdravotním postižením o konkrétních typech zdravotního postižení, vzdělávání, rozvoji a péči o děti se zdravotním postižením, různých dietách, možnostech komunikace, rozvoji osobnosti, kreativní činnosti apod.

Provozní doba: v provozní dobu sociální služby

Úzce spolupracujeme s Městskou knihovnou Kdyně, která má ve svém vlastnictví mnoho velmi zajímavých titulů. Snažíme se pro Vás získávat takovou literaturu, která Vás zajímá a je Vám užitečná. Proto nám přijde zbytečné duplikovat knihy, které již Městská knihovna Kdyně ve své nabídce má a snažíme se zaměřit na takové tituly, o které máte zájem a nenachází se v nabídce Městské knihovny Kdyně.

========================================================================================

Aktuálně:

Mezi poslední nové kousky patří například kniha od Lore Anderlikové – Cesta k inkluzi nebo velmi pěkně zpracované počítání od Jany Bednářové – Počítání soba Boba, a to v kompletní třídílné verzi.

lore anderlik    pocitani soba baba

Z dalšího sponzorského daru, tentokrát od firmy DOTIKO s.r.o. jsme pořídili několik titulů zaměřených na vzdělávání podle systému Montessori.

skolni predskolni leta     Montessori

Rovněž můžeme nabídnou další tituly, získané formou darů od přátel UCHO, z.s., jako je kniha s názvem „Prezentace" z nakladatelství Portál nebo titul „Úvod do ergoterapie".

ergoterapie    prezentace

Díky sponzorskému daru Obce Česká Kubice jsme mohli nakoupit několik odborných publikací do naší knihovny. Knihovnička se nám pomalu, ale jistě plní a my věříme, že nám knihy budou přibývat a brzy ji zaplní celou.